Hotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh
Hotel Sporthotel Stoh ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Hotel Sporthotel Stoh / Špindlerův Mlýn

Sporthotel *** a Skiareál Stoh se nacházejí ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Hotel je vzdálen pouhých 100 m od vleku, je tak ideálním místem pro milovníky sjezdového lyžování.

Ubytování
Nově zrekonstruovaný Sporthotel Stoh disponuje celkem 18 dvou až šestilůžkovými pokoji. Celkový počet pevných lůžek je 58. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, LCD TV. WIFI po celém hotelu zdarma.

K dispozici je restaurace, kde jsou v nabídce speciality domácí české i zahraniční kuchyně. U sklenky lahodného vína můžete posedět také ve stylové vinárně. Sporthotel Stoh ve Špindlu je vhodný nejen pro páry nebo rodiny s dětmi, ale i pro větší skupiny, školy, sportovní kluby, atd.

Špindlerův Mlýn ubytování
Pokoje Sporthotelu Stoh jsou následujícího složení - 7x dvoulůžkový, 2x třílůžkový, 8x čtyřlůžkový a 1x šestilůžkový. V případě potřeby ve většině pokojů je možnost přistýlky.

Sporthotel Stoh ubytování Špindlerův Mlýn služby
Stravovací služby - Restaurace (48 míst), vinárna (44 míst), bistro nabízí posezení na venkovní terase.

Relaxační služby - Nejen pro ubytované hosty Sporthotelu je v hotelu k dispozici Fitness, Whirlpool a Solarium. Dětské hřiště.

Další služby - Možnost uschování sportovních věcí. Ve spolupráci se Skolmax je možnost vypůjčení lyžařského vybavení. Ubytování jen na 1 noc za příplatek. Ubytování s domácím mazlíčkem je zpoplatněno. Děti do 2,9 let zdarma, děti do 11,9 let sleva 50%.

Dovolená v Krkonoších ubytování Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh
Sjezdovka Stoh je dlouhá 1200 m a má převýšení 407 m. Skládá se ze dvou obtížností, vrchní část je čistá černá a od 5. sloupu dolů červená a lehčí červená. Mezi speciální a jedinečné služby skiareálu patří pořádání sjezdařských závodů, příprava tratí nebo zapůjčení potřebného materiálu k pořádání podobných akcí.

Špindlerův Mlýn nabízí široký výběr outdoorových aktivit v létě i v zimě - lyžování sjezdové i na běžkách (100 km denně upravovaných běžeckých tratí), další zimní sporty, turistika a cykloturistika, čtyřkolky. Další možnosti vyžití - bowling, 2 aquaparky, wellness studia, kryté tenisové haly,  atd.
Hotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - disponuje vinárnouHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Sporthotel Stoh - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Trutnov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com